20 Eylül 2014 Cumartesi

*()* GÜMÜŞLÜK MELEĞİ *()* SERPİL CİRİTCİ *()*

*()* GÜMÜŞLÜK MELEĞİ *()* SERPİL CİRİTCİ *()*
“Ve melek ona göründü..Hayatın şifrelerini birer birer söyledi”
Harika ötesi kişisel gelişişim kitabı. Yazar herkesin anlayabileceği şekilde sade bir dille Zeynep’in hayatından yola çıkarak aslında ilişkilerde nasıl davranmamış gerektiğini anlatıyor. Hiçbir şey tesadüf değildir. Yaşanan olaylar ve hayatımıza giren kişiler her zaman doğru insanlardır. Biz dersimizi aldığımız da hayatımızdan çeker giderler.
Yazar yine bize Bodrum Gümüşlük ile ilgili harika bilgiler veriyor. Bir gün oraya gittiğiniz de asla yabancılık çekmeyeceksiniz. Zeynep ve ilişkileri, dostlukları ve hayata bakış açısı ve final muhteşem bitiyor. Hem roman okuyup hem de kişisel gelişim okumak isteyenler için ideal bir kitap.
Eğer mutsuz olsaydınız ve karşınıza bir melek çıkıp size ne yapmanız gerektiğini söyleyip sizi yönlendirseydi ne hissederdiniz? Bu romanda bunların hepsinin cevabını bulacaksınız. Ben kitabı çok beğendim. Son derece sade bir dille yazılmış insanı hem yormuyor hem de hayata bakış açınızı sorgulamaya başlıyorsunuz.
Yazar SERPİL CİRİTCİ’ye bana bu değerli eseri ulaştırdığı için binlerce defa teşekkür ediyorum. Asla doğru ya da yanlış yok yaşanması gerekenler var. Bu kitap karşıma çıktıysa mutlaka şifalanmam ve bilgilenmem için bana ulaştı. Şükürler olsun.
DUYGU SONGÜL KAHRAMAN

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon