20 Eylül 2014 Cumartesi

*()* CİHAN ERDEM *()* ÖFKE *()*


*()* CİHAN ERDEM *()* ÖFKE *()*
Öjenizm nedir? Nedenleri nelerdir? Nasıl uygulamaya geçilir? Kaçırılan binlerce bakire genç kız hamile kalana kadar tecavüze uğruyor. Nedenleri bu kitapta ayrıntıları ile bulacaksınız. Okuyucuya tüyo vermemek adına ayrıntılı anlatmayacağım burada.
Yaradan size bir şans verse ve size dese ki dünyayı değiştirin sizler ne yapardınız? Sizce bir insan kaç kere dünyaya gelir? Ya eski hayatımızdan kişilerle tekrardan yollarımız çatışıyorsa? Yazar kitapta her ne olursa olsun doğruluğun, insanlığın kazandığını olaylar irdelenerek anlatmış. Yaradana olan inancımız bizi ayağa kaldırır. Acılar, sevincler, fakirlik, zenginlik kavramı hep gecicidir. Sürekli aynı hızla temponun düşmeyeceği sürükleyici bir roman. Bu kitapla birlikte hayatımızdaki kavramları sorgulamaya başlayacağız ve aslında ben nerdeyim sorusu size kendinizi yargılattıracak. Yaradan size ulaşsa ve mektup gönderip size bir görev verse ne hissederdiniz? Belki de hiçbirimiz sıradan değiliz ama bunun farkında da değiliz. Hayat zannettiğimiz gibi de olmayabilir. Hayata bakış açınızı değiştirecek bir roman duruyor karşınız da iddia ediyorum. Okurken sıra dışı olayların yaşandığı birçok olaya tanıklık yapacaksınız.
Yaradan kaderimizi yaratmış ama bizlere irade özgürlük vermiş. Aslında bunları niye yaşıyorum sözleri sizde cevaplarını bulacak.
Yazar CİHAN ERDEM’e bu değerli eseri benimle buluşturduğu teşekkür ediyorum.
DUYGU SONGÜL KAHRAMAN —

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon