Kitaplarım

Çıkan kitaplarım, bu sayfada tek tek sergilenecektir. :)


YALANCI POLLYANNA

FotoÄŸraf açıklaması yok. 


YALANCI olan POLLAYNNA bana küsmüş. Kendisiyle görüşmüyoruz. ’’Eksikliğini hissediyor muyum?’’ Hayır umarım siz de görmezsiniz.

Yazar: Duygu Songül Kahraman
Yayınevi: Apsis Kitap

BİZ VARIZ!

 Biz Varız

Benden önce biz diyebilmek için, İnsana insan olarak değer vermek için, Zamanı yardıma çevirmek için, Varlığımızla destek olmak için, Asıl olan beraberliği sağlamak için, Rahat bir gelecek için, Işık olup aydınlatmak için, Zamanı geldi BİZ VARIZ (EBY) Bu kitabın geliri OTİZM VAKFI’na bağışlanacaktır. 

Yazar: Çoklu Yazar Destekli Kitap Çalışması
Yayınevi: Minval Yayınları 
Sayfa Sayısı: 176

____________________________________________


KAĞIT'TAN ŞİİR ANTOLOJİSİ - 1


ŞİİR ANTOLOJİSİ

Şiir; kimi zaman en mutlu anlarımızın şahidi, kimi zaman giden bir sevgilinin bitti deyişi. Bazen bir özlem gizli satırların arasında ba­zen bir neşe, ama hepsinin ötesinde bizden bir şeyler serpiştirilmiş ruhumuzun aydınlığıyla. Kağıt Yayıncılık olarak şiir antolojisi çalışmamızın ilki olan bu ki­tapta 21 farklı şairin duyguları sizlerle buluşuyor sayfaların arasında. 
Yazar: Çoklu Yazar Destekli Kitap Çalışması
Yayınevi: Kağıt Yayınları 
Sayfa Sayısı: 160

_____________________________________________________


KAĞIT'TAN ŞİİR ANTOLOJİSİ - 2
ŞİİR ANTOLOJİSİ

Şiir; kimi zaman en mutlu anlarımızın şahidi, kimi zaman giden bir sevgilinin bitti deyişi. Bazen bir özlem gizli satırların arasında ba­zen bir neşe, ama hepsinin ötesinde bizden bir şeyler serpiştirilmiş ruhumuzun aydınlığıyla. Kağıt Yayıncılık olarak şiir antolojisi çalışmamızın ilki olan bu ki­tapta 14 farklı şairin duyguları sizlerle buluşuyor sayfaların arasında. 
Yazar: Çoklu Yazar Destekli Kitap Çalışması
Yayınevi: Kağıt Yayınları 
Sayfa Sayısı: 128

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon