29 Aralık 2017 Cuma

MELEKLER SERİSİ 2 MELTEM / SEVDE DURAN UYANIŞ YAYINLARIMELEKLER SERİSİ 2 MELTEM / SEVDE DURAN
UYANIŞ YAYINLARI
Melekler serisinin 2. kitabı Meltem; Bu melek biraz vahşi, asi, deli dolu, bir o kadar da yufka yürekli, insancıl ve kimseyi üzmemek için hep kendinden ödün veren kanatsız bir melek.
O bir vaşak kadar vahşi, bir kurt kadar dikkatli, bir sincap kadar munzur, kelebek kadar narin...
Almanya'da doğmuş, 3 yaşında üstün zekâlı olduğu fark edildiği günden itibaren hayatı hep bir adım önde yaşamak zorunda kalan medyanın ilgi odağı. Aşırı baskı sonucu bir gün ipleri koparmasına ve asi yaşamda kaybolma kararı aldığında her şeyi birbirine girer. Ta ki Türkiye'ye adım atana kadar.
Ama Semih'le tanıştığı günden itibaren başı beladan hiç kurtulmadı.
Semih de en az Meltem kadar deli coştu. Onca variyetine rağmen ülkesi için tüm tehlikeli görevlere düşünmeden giden bir gizli ajandı.
Meltem, bazen denize doğru eser dalgalarla yarışır, bazen de denizin kokusunu alır karada huzur bulurdu. Her ne kadar dalgalı deniz gibi görünse de aşk yaşamı, onun karası Semih'ti.
Bu kitapta yok yok. Aksiyon, duygu, macera, gerilim... Her sayfasında hop oturup hop kalkacağınız, elinizden hiç bırakmak istemeyeceğiniz bir roman.

(Tanıtım Bülteninden)

KİTAP YORUMUM
Doktor Meltem ile aşık olduğu adamın arasında geçen hikaye de acaba final kavuşma mı olacak? Sürükleyici sahneleri ile heyecan dorukta okuyorsunuz.
Kaçırılsanız sizi kaçıran kişiye ne hissederseniz?:) Kalbin çarptığı anlar.
İki farklı dünya, iki farklı karakter acaba birlikte olsa ne olur? sorusunun cevabını alıyorsunuz net şekilde.


DUYGU SONGÜL KAHRAMAN

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon