26 Aralık 2016 Pazartesi

-SİCCİN "AMEL DEFTERİ"-ŞAFAK GÜÇLÜ-HİÇ YAYINLARI-

-SİCCİN "AMEL DEFTERİ"-ŞAFAK GÜÇLÜ-HİÇ YAYINLARI-

"Burada Her Günahın Bir Bedeli Vardır!.."

Şafak Güçlü Yazdıysa dikkatli olun! Bu kesinlikle Korkacaksınız! Demektir...
-Orhan Oğuz/ Büyü Filmi Yönetmeni-

Yerli Stephen KING olma yolunda ilerleyen, Büyü Filmi ile Türkiye'de İslami Korku Sinemasını başlatan Şafak GÜÇLÜ, Lohusa ve SicciN ile şimdi de roman dünyasında İslami korku romanı akımını başlattı... Okurken gerçekten korkacaksınız...
-Biray Dalkıran / Araf ve Cehennem Filmi Yönetmeni-

Şafak bu defa gerçekten kendi korku sınırlarını asmış. Türk İslam korku öğelerinin çok iyi harmanlandığı bir kitap... Son satırına kadar elden bırakılmıyor. Okurken bir ara Eda karakteriyle içimden konuştuğumu fark ettim. Korku severlerin başucu kitabı olacak bir eser olmuş. Korku filmi yazarı olarak Şafak'ı gerçekten kıskandım.
-Alper Kıvılcım Azazil: Düğüm Ve Ammar Cin Tarikatı filmlerinin Senaristi-

Daha çıkmadan beklenen bir korku romanı... Korku sevenler gerçekten de okumakta zorlanacak. Yazarın da dediği gibi "Yatmadan Önce Okumayın!"
-Kıvanç Terzioğlu / Önce Vatan Gazetesi Yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hiç Yayınları

KİTAP YORUMUM
Kitabın türü korku/gerilim. Hem de gece korka korka sabaha kadar okudum. Uyumak istiyorum ama meraktan uyuyamıyor insan.
kitapta Eda'nın yolculuğuna şahitlik ederken kendisine ilk başta kızıyorsunuz. Neden öyle tehlikeli bir yere gitti diye ama finali öyle bir şekilde bitirmiş ki yazar resmen dip köşe oluyorsunuz. :)
Ama kitabın ana teması bize öğretisi şu; kim ne günah işlerse eninde sonunda bunun karşılığını bulur. Ama geç bulur ama erken. Bu açıdan baktığımız da korkarken üzerine birde öğrenmiş oluyorsunuz. Misyonu olan kitapları gerçekten seviyorum.  Bu gece de yazarımızın 2. eseri olan LOHUSA ÜMMÜ SÜBYAN eserine başlıyorum. Korkmaya devam. Yine uyku yok bana sanırım. :) Hadi bakalım.

DUYGU SONGÜL KAHRAMAN

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon