30 Ağustos 2016 Salı

*KUĞULU PARK CİNAYETİ*ALİ BAYRAM* *PUSLU YAYINCILIK*


Ankara'nın bürokrasi kokan puslu havasında Kuğulu Parkta o sabah genç bir kızın cesedi bulunur. Cinayet olduğu anlaşıldığında adım adım gerilim ve gizemler başlamıştır. Başkentin varoşlarından, sosyetenin kalbine kadar uzanan cinayetler de seri katil öylesine akıllı davranmıştı ki!

İşlenen bu cinayetler de ülkenin tüm insanlarını şüpheli yapmıştı. Şimdi bu satırları okuyorsun ya!

Bu cinayetlere sende parmak izini bıraktın.
Ve artık...
Sende Şüphelisin...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 270

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Puslu Yayıncılık


KİTAP YORUMUM

Bir polisiye kitabım daha soluk soluğa bitti. Devamı olan “Tanrı'nın Beğenmediği Kadın” eserini de yazarımızın aşırı merak ediyorum.
Başkentin sokaklarına 2 tane kadının öldürüldüğü anonsu geçer ve macera ondan sonra başlar. Erhan Amir ve ekibinin çabaları acaba katil ya da katilleri bulmaya yetecek midir? Hayat bazen bitti dediğimiz an’da tekrardan başlar. Erhan Amirin son an’da kurtulması güzeldi. Tabi ki okurun şevkini kaçırmamak adına yine tüyolar kitaptan çok fazla vermeyeceğim ama mutlaka okuyun derim. Mesela ben şu an hala o kaybolan 2 kız nerede? Oradayım hala. Kitabın devamını okumak için sabırsızlanıyorum. Hangi meslekte olursa olsun mert olmak, sözünün eri olmak önemlidir. Tıpkı Dodo dayıda olduğu gibi.

Değerli yazar Ali BAYRAM’a eserini benimle buluşturduğu için teşekkür ediyorum.DUYGU SONGÜL KAHRAMAN

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon