26 Mart 2017 Pazar

*KADERİNİ DEĞİŞTİR*GÜNEŞ TAN* *DOĞAN NOVUS**KADERİNİ DEĞİŞTİR*GÜNEŞ TAN*
                   *DOĞAN NOVUS*

"Kader" dediğimiz aslında bizim yaşam programımız...Evren de tıpkı bir bilgisayar programı yazılımı gibi işler... Bu müthiş gerçeği bize günümüzün bilim dünyası söylüyor. Nasıl ki evren bir yazılımsa, bizim kaderimiz de öyle. Yaşam programımızdaki tekrarın kaynağını bulduğumuzda onu değiştirmemiz mümkün hale gelir! Evet, kaderimizi değiştirebiliriz!..

Hayata gelme amacımız kendimizi tanımak, anlamak ve öğrenmek. Başımıza gelen her olumsuz olay yükselmemiz için bize kendimizle ilgili iyileştirmemiz, geliştirmemiz gereken yönlerimizi göstermeye çalışır. Bu mesajları doğru okumayı öğrenemezsek kısırdöngü içinde tekrarlar devam eder... İyi şeylerin hep başkalarının başına geldiğini zanneder, hep "kurban" rolünü oynarız.Başarının sırrı, acı ve zevkin bizi kullanmasına izin vermemek, yaşamımızı "ÖZ"ümüz olarak yaşamak... Bunu yaparsak hayatımızın kontrolü bizim elimizde olur, yapmazsak hayat bizi kontrol eder!Güneş Tan Türkiye'nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. Tan, aldığı onlarca eğitim, deneyim ve iç görüyle oluşturduğu "ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği" sayesinde kader kodlarını dönüştürmenin yöntemini bu kitapta anlatıyor.
(Tanıtım Bülteninden)

KİTAP YORUMUM          
Kitabın türü kişisel gelişim ama standart kişisel gelişim kitaplarını unutun. Yazar Türkiye'nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. kitabında "ARTT-Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği" sayesinde kader kodlarının dönüştürmenin yöntemini anlatıyor.
Evde kendimizin uygulayabileceği basit teknikler de vermiş kitapta. kontsatre olabilmek için egzersizlerde mevcut. Ama tabi ki bizi aşan durumlarda kesinlikle uzmana başvurmamız gerektiği anlatılıyor.
Kendisinin GÜNEŞ TAN/ARTT facebook sayfasın da bizlerin anlayabileceği şekilde videoları ve dönüşümden sonra hayatlarını anlatan danışanların videoları bulunmaktadır. linki ise ;
https://www.facebook.com/gunestanartt/?fref=ts

İnsan ilk başta hadi canım böyle şey olur mu diyor ama ben parapsikolojiye inanan ve kişisel gelişimin gerekliliğine inanan birisi olarak güzel teknikler ya da bilgilerini kitap yapıp, video ya da insanlara hangi araçlar etkin ise bizlere ulaştıran bu güzel insanlara şahsen minnettarım.
Zaten kitabı okuyunca sizde inanacaksınız. Hele yazarımızın bizzat kendi yaşadığı "cennetin dokunuşu" adını verdiği deneyim müthişti. en güzel tarafı da fazla zaman dilimi gerektirmeden dönüşüm yaşanması. Bazı kişilerin 1 seans ile bile düzeldiği örnekler ile anlatılmış. En çok bu tekniği deneyerek danışanlarının örnekleri müthişti.
Değerli yazarım Güneş TAN'a eserini benimle buluşturduğu için çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Yolumuz bir gün mutlaka kesişeceğine inandığım, yüreğine yüzünü görmeden inandığım, koşulsuz sevgiyi destekleyen kalbine inandığım nadir insanlardan birisi. Yıllardır tanıyor gibiyim. İyi ki varsınız.DUYGU SONGÜL KAHRAMAN

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Bir Kitap Bin Yürek Published @ 2014 by Ipietoon